loading...

Jiří Hýsek

nájemný programátor

Jsem ostřílený programátor v Ruby on Rails, mám více než 13 let zkušeností v komerční sféře. Praxe mě naučila dbát na spolehlivost, udržovatelnost a použitelnost. Věřím, že nejlepší řešení je to nejjednodušší.

chcete zrealizovat Váš projekt?

 

Psali o mně a mé práci

Reportáž z UNIX/Linux security Reportáž z konference UNIX/Linux security a zhodnocení mé přednášky.
Autor: Zdeněk Štěpánek.

Odkud přijde česká odpověď na Facebook? Pojednání o českých startupech a pohled autora na můj starší projekt mikrostránky.com.
Autor: Martin Malý.

 

Co říkají mí klienti?

Tomáš Přívratský

Spolupráce s panem Hýskem se nesla ve znamení rychlých interakcí a práce bez vad. Přínosné byly jeho připomínky a postřehy. Obecně externistů naše společnost nevyužívá, ale přístup a kvality pana Hýska nám opět tuto cestu ukázaly jako zajímavou a přínosnou.
Tomáš Přívratský, ASPA Mobile s.r.o.

Anna Takáčová

S pánom Hysekom spolupracujeme dlhodobo ako reklamná agentúra a jeho prácu hodnotíme veľmi pozitívne. Dovolím si vyjadriť aj názor našich klientov, ktorí boli s výsledkami jeho práce vždy spokojní. Inteligentné riešenia, promtné reakcie a profesionálny prístup patria medzi devízy, ktoré ocení aj náročný klient.
Anna Takáčová, Banana s.r.o.

Hedvika Novotná

Ačkoli může Jiří působit na první pohled nesměle, jeho práce je velmi precizní a slíbené služby plní často i před dohodnutým termínem. Setkala jsem se ve své praxi s několika webmastery, ale vždy to byl běh na dlouhou trať. S Jirkou se nemusím obávat, že zadaný úkol nesplní včas. Je velmi flexibilní, svou práci přizpůsobí požadavkům klienta a doporučí nejvhodnější řešení. Servis po předání díla plní na jedničku s hvězdičkou. Jiří je profesionál ve svém oboru, kterého budu vždy doporučovat.
Hedvika Novotná, MyšMaš PR

Jolana Novotná

Rozhodnutí nechat si vytvořit zbrusu nové webové stránky bylo dobrou volbou. Vybrat si pro ten úkol pana Hýska bylo volbou ještě lepší. Pracuje profesionálně, vstřícně, trpělivě. Oceňuji schopnost komunikace a spolehlivost. Také poměr cena/výkon je velmi příznivý. Redakční systém pro správu webu je intuitivní. Případné dotazy řeší pan Hýsek obratem. Jeho služby vřele doporučuji.
Mgr. Jolana Novotná, prekladyanglictina.cz.