loading...

Jiří Hýsek

nájemný programátor

Jsem ostřílený programátor v Ruby on Rails, mám více než 12 let zkušeností v komerční sféře. Praxe mě naučila dbát na spolehlivost, udržovatelnost a použitelnost. Věřím, že nejlepší řešení je to nejjednodušší.

Momentálně nepřijímám žádné zakázky

S čím Vám mohu pomoci?

Webové aplikace na míru

Potřebujete intranet, rezervační systém, CRM, e-shop, aukční systém nebo jinou aplikaci dostupnou přes internet? Máte specifické požadavky nebo Vám existující řešení nevyhovují? Ozvěte se!

 

Mobilní aplikace

Tvořím multiplatformní mobilní aplikace (pro každý systém není nutné tvořit novou aplikaci). Mám zkušenosti s jejich provozem na iOS (iPhone, iPad) a Androidu. Používám dle účelu buď HTML5 + Phonegap, Rubymotion nebo framework Corona SDK.

 

Mobilní hry a multimediální aplikace

Jsem schopen tvořit také multiplatformní mobilní 2D hry nebo multimediální aplikace, které fungují jak v iOS (iPhone, iPad), tak na zařízeních s OS Android. Pro tyto účely využívám framework Corona SDK.

 

Poradenství

Nabízím také konzultace, poradenství a analýzy – jaké řešení je pro Váš případ vhodné, jaká jsou dostupná řešení na trhu, pomohu Vám konkretizovat Vaši představu o projektu, vytvořím zadání pro programátory a podobně.

 

Aukční software

Jako firma LoroSOFT s.r.o, kterou spoluvlastním, provozujeme intuitivní aukční software pro firemní nákupy a reverzní aukce Vyjednáno.cz. Nabízíme také "white-label řešení" - tedy provoz aplikace pod Vaší značkou, na Vaší doméně a ve Vašich firemních barvách bez odkazů na Vyjednáno.cz.

 

Online redakční systém pro mikrostránky a prezentační weby

Reklamním a SEO agenturám nabízím online systém pro tvorbu prezentací a mikrostránek pro klienty. Systém je postaven na systému rePage.cz  a je nabízen jako "white-label" řešení - tedy pod Vaší značkou, ve Vašem designu, na Vaší doméně a bez jakýchkoli odkazů na repage.cz. Příkladem je například služba Mikrostránky.com. Chcete vědět více? Kontaktujte mě.