loading...

Jiří Hýsek

nájemný programátor

Jsem ostřílený programátor v Ruby on Rails, mám více než 13 let zkušeností v komerční sféře. Praxe mě naučila dbát na spolehlivost, udržovatelnost a použitelnost. Věřím, že nejlepší řešení je to nejjednodušší.

chcete zrealizovat Váš projekt?

 

S čím Vám mohu pomoci?

Webové aplikace na míru

Potřebujete intranet, rezervační systém, CRM, e-shop, aukční systém nebo jinou aplikaci dostupnou přes internet? Máte specifické požadavky nebo Vám existující řešení nevyhovují? Ozvěte se!

 

Mobilní hry a multimediální aplikace

Jsem schopen tvořit také multiplatformní mobilní 2D hry nebo multimediální aplikace, které fungují jak v iOS (iPhone, iPad), tak na zařízeních s OS Android. Pro tyto účely využívám framework Corona SDK nebo Godot Engine.

 

Poradenství

Nabízím také konzultace, poradenství a analýzy – jaké řešení je pro Váš případ vhodné, jaká jsou dostupná řešení na trhu, pomohu Vám konkretizovat Vaši představu o projektu, vytvořím zadání pro programátory a podobně.

 

Aukční software

Jako firma LoroSOFT s.r.o, kterou spoluvlastním, provozujeme intuitivní aukční software pro firemní nákupy a reverzní aukce Vyjednáno.cz. Nabízíme také "white-label řešení" - tedy provoz aplikace pod Vaší značkou, na Vaší doméně a ve Vašich firemních barvách bez odkazů na Vyjednáno.cz.